Meblomir

Producent Mebli

Telefon:+48 62 78 12 907
Adres:63-640 Bralin, Namysłowska 7

Fabryka Mebli Tapicerowanych MEBLOMIR SP.ZOO.O powstała w 1999r. kiedy to zatrudnialiśmy 4 pracowników do których dyspozycji było niewielkie pomieszczenie rzemieślnicze. Z roku na rok nasza firma prężnie się rozwijała tworząc nowe stanowiska pracy oraz dokonując rozbudowy hal produkcyjnych i magazynowych. Determinacja i ciężka praca doprowadziła nas do etapu w którym możemy pochwalić się kadrą 80 wykwalifikowanych pracowników i zakładem produkcyjnym o łącznej powierzchni ponad 3,500 m2. Nasza firma posiada własną flotę transportową obsługującą zarówno rynek krajowy jak i zagraniczny. Głównymi rynkami zbytu naszych produktów prócz PolskiNiemcy, Czechy, Włochy, Holandia czy też Wielka Brytania. W naszej działalności skupiamy się głównie na produkcji mebli tapicerowanych tj. . zestawy wypoczynkowe, narożniki, kanapy, sofy , wersalki , fotele, pufy, ławki tapicerowane.
Kluczowym aspektem naszej pracy jest rozwój i utrzymanie wysokiej jakości naszych produktów. Pamiętamy przy tym również o relacjach międzyludzkich które są dla nas równie ważne. Dbamy o to by nasi pracownicy i kontrahenci czuli się przy naszym boku jak najlepiej i byli w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy.

Konsekwentnie dążymy ku poszerzaniu naszej oferty i dostosowaniu jej do upodobań klientów. Śledzimy najnowsze trendy i bacznie przyglądamy się nowinkom technologicznym w zakresie produkcji mebli. Nie boimy się nowych wyzwań i z odwagą wchodzimy na coraz to nowsze rynki zbytu. Na każdym kroku dążymy do wzrostu efektywności naszej pracy oraz związanej z nią optymalizacją produkcji . Wierzymy że wysoka jakość oferowanego przez nas produktu gotowego połączona z możliwie szybką realizacją zamówień i ich racjonalną wyceną jest sprawdzoną metodą by osiągać dalsze sukcesy.

Działania naszej firmy opierają się na koncepcji 4P :
Product  – wszystkie etapy produkcji począwszy od wykonania stelaża , rozkroju wypełnień i tkanin, szycia pokrowców , tapicerowania , pakowania skończywszy na załadunkach są realizowane w naszych zakładach tak więc posiadamy pełną kontrolę nad wysoką jakością wyrobu końcowego.
Price – duża seryjność produkcji pozwala nabywać surowce w hurtowych cenach co przekłada się na atrakcyjne ceny oferowanych przez nas produktów.
Place – nasze produkty dostarczane są do kilkudziesięciu największych salonów sprzedaży w kraju i Europie. Współpracujemy z kilkoma sklepami internetowymi ale posiadamy też własny e-commerce. Nasze produkty w 80 % dystrybuowane są za pośrednictwem naszej floty transportowej.
Promotion dbamy o coraz większą rozpoznawalność w branży.

Napisz do nas!

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.