Oferta

O firmie

 Spółka Meblomir sp.zo.o. powstała w roku 1999, ale historia sięga roku 1964, kiedy to po raz pierwszy jako rodzinna firma zaczęła działać w branży meblarskiej. Na początku spółka zatrudniała 4 osoby i przedmiotem działalności był handel meblami – głównie export i usługi transportowe. W miarę rozwoju poszerzało się grono odbiorców – zarówno zagranicznych jak i krajowych.

Od 2006 r. spółka rozpoczęła produkcję mebli, obecnie zatrudnia około 80 osób, ciągle poszerzając i udoskonalając park maszyn i samochodów jak również miejsc pracy w postaci nowych hal produkcyjnych. Za rok ubiegły przychód wyniósł ponad 8 mln, a w bieżącym roku spodziewamy się wzrostu do 10 mln PLN.

Spółka uzyskała licencję na zarobkowe wykonywanie transportu międzynarodowego.
Historia wieloletniej działalności firmy, rozwijającej cały czas swój profil w sferze meblarstwa, pozwoliła na poznanie oczekiwań klientów i rynków sprzedaży z różnych stron Europy.

W naszej kolekcji znajdują się głównie meble tapicerowane produkowane na bazie wzorów własnych, ale również powierzonych przez klienta. Są to modele zarówno nowoczesne jak i tradycyjne.

Obecnie spółka eksportuje swoje produkty do Czech, Niemiec, Słowacji, Francji, Rumunii, Wielkiej Brytanii a w kraju m. innymi do sieci hipermarketów Carrefour. Oprócz mebli gotowych produkujemy również stelaże tapicerskie dla dużych odbiorców jak również gamę poduszek do mebli tapicerowanych, głównie wg wzorów zleconych przez klienta.

Na rynku regionalnym ale nie tylko, firma znana jest z rzetelności i tradycji rodzinnych. Jest pracodawcą dającym szanse rozmowy i poczucie bezpieczeństwa kilkudziesięciu pracownikom. 

MEBLE i FIRMA charakteryzują się czterema cechami :

  • DOBRA JAKOŚĆ finalna, którą zapewnia cykl produkcyjny. Pierwszym etapem jest suszenie drewna w suszarniach, następnym - produkcja stelaży, krojenie i szycie, tapicerowanie, a ostatnim pakowanie i załadunek - wszystkie etapy produkcji wykonywane są w naszych zakładach.
  • FUNKCJONALNOŚĆ - korzystając z sugestii projektantów mebli jak i samych użytkowników, tworzymy meble funkcjonalne i estetyczne dla małych mieszkań, dużych domów i biur.
  • NISKA CENA - to duże serie produkcyjne pozwalają na tańsze zakupy surowców, co razem z własną logistyką i transportem w konsekwencji tworzy dobry produkt o niższej cenie.
  • ELASTYCZNOŚĆ - potrafimy dostosować się do wymogów kontrahentów (cenowo i jakościowo). Produkujemy meble według własnego modelu zamawiającego.

Tak, więc jeżeli szukacie Państwo dostawcy dobrej jakości i tanich mebli z Polski, dokonaliście NARESZCIE TRAFNEGO WYBORU MEBLI i firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Meblomir - producent mebli tapicerowanych

 

MENU: Strona Główna O firmie Oferta Do pobrania Kontakt Lokalizacja

 

projektowanie stron www iPolska.com.pl

MEBLOMIR SP. Z O.O.
ul. Warszawska 46a
98-400 Wieruszów
telefony: +48 (62) 781 29 07
e-maile: meblomir@meblomir.pl